نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 1

می بند 7 – Xiaomi Band 7 با قابلیت‌های ویژه معرفی شد. در این مقاله با نقد و بررسی می بند 7 در کنار شما خواهیم بود.

از زمان عرضه نخستین می بند شیائومی، سال‌های زیادی است که شاهد معرفی ساعت‌های هوشمند ارزان قیمت هستیم. با این حال، سری می بند هنوز هم توانسته جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد و موفقیت‌های زیادی را کسب کند. در رویداد معرفی ردمی نوت 11 تی پرو شاهد رونمایی از می بند 7 – Xiaomi Band 7 بودیم که با ویژگی و قابلیت‌های زیاد وارد بازار شد. در این مقاله با نقد و بررسی می بند 7 همراه شما خواهیم بود. برای کسانی که به دنبال یک گجت پوشیدنی با قابلیت ردیابی هوشمند هنگام فعالیت‌های ورزشی هستند، می بند می‌تواند یکی از بهترین ابزارهای نظارت به حساب آید.

بررسی می بند 7 ؛ ویژگی‌ها

بسته بندی و طراحی شیائومی بند 7 در مقایسه با مدل‌های گذشته تفاوت چندانی نداشته است. به نظر می‌رسد شیائومی قصد ندارد برای بسته‌بندی و طراحی هزینه زیادی را متحمل شود. در حالت کلی باید گفت بندهای شیائومی هنوز دستگاه‌های ابتدایی در اکوسیستم پوشیدنی هوشمند هستند و موفقیت آن‌ها به دلیل ویژگی‌های غنی و ارزان آن‌ها به حساب می‌آید.

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 2

در این مقاله مدل می بند 7 NFC را مورد بررسی قرار داده‌ایم که از کپی کردن کارت‌های دسترسی با پرداخت NFC پشتیبانی می‌کند. همچنین این محصول با ویژگی‌های ارتقاءیافته همراه بوده که بیشتر آن‌ها را در شیائومی بند 6 مشاهده کرده‌ایم. به عنوان مثال، ردیابی متعدد فعالیت‌های روزشی، ردیابی خواب، حالت شنا و قابلیت ضدآب بودن 5ATM را باید از مهم‌ترین ویژگی‌های محصول به حساب آورد.

البته می بند 7 از ویژگی‌هایی همانند ردیابی ضربان قلب، سطح اکسیژن خون و شاخص استرس هم پشتیبانی می‌کند. در ردیابی ضربان قلب باید گفت کاربران می‌توانند فرکانس نظارت را تنظیم کرده و هشدارهایی را برای تشخیص ضربان قلب غیرطبیعی تنظیم کند. نه تنها ردیابی ضربان قلب در تمام طول روز، بلکه می‌توانند استرس را هم در طول یک روز کنترل کنند.

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 3

برای ردیابی خواب از نظارت بر ردیابی خواب شبانه و میزان خواب در طول روز هم پشتیبانی می‌کند؛ شما می‌توانید داده‌های خواب عمیق یا سبک و سوابق حرکت چشم را مشاهده کنید. در کنار داده‌های اولیه خواب، نظارت بر کیفیت تنفس در خواب و آپنه از سایر ویژگی‌های مهم ساعت هوشمند می بند 7 به حساب می‌آید. می بند جدید شیائومی 2022 برای کاربران زن دارای قابلیت‌هایی همانند پشتیبانی و پیش‌بینی عادت ماهانه بوده که می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین قابلیت‌ها یاد کرد.

بررسی می بند 7 ؛ صفحه نمایش

نخستین ارتقاء می بند 7 در مقایسه با می بند 6 را باید صفحه نمایش بزرگ‌تر آمولد آن دانست. در مدل قبل تراکم پیکسل 326PPI بود و در این در حالی است که مدل جدید با نمایشگر 1.62 اینچ همراه بوده و بزرگ‌تر از نمایشگر 1.56 اینچ می بند 6 به حساب می‌آید. البته به غیر از مقداری عریض بودن، هیچگونه تفاوت چشمگیری را نمی‌توان در مدل جدید مشاهده کرد. بد نیست بدانید این محصول با وزن 13.5 گرم در دسترس کاربران قرار گرفته که در نوع خود یک شاهکار به حساب می‌آید.

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 4

در کنار نمایشگر بزرگ‌تر باید به روشنایی و روان بودن آن هم اشاره کرد. می بند 7 با چیپست Dialog ارتقاء یافته همراه بوده که نه تنها قدرت بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد، بلکه می‌تواند توان گرافیکی بهتری را ارائه کند. در حقیقت کاربران می‌توانند جلوه‌های انیمیشن روان‌تر و تجربه بصری بهتری را مشاهده کنند. در این میان از نظر نرم افزار می‌توان گفت تغییرات متعددی در رابط کاربری اعمال شده که امکان نمایش محتوای بیشتر را فراهم می‌کند.

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 5

بررسی می بند 7 ؛ باتری

بد نیست بدانید می بند 7 با باتری قدرتمندتری همراه بوده و می‌تواند 4 روز ماندگاری بیشتر را در مقایسه با می بند 6 ارائه کند. البته ممکن است برخی کاربران فکر کنند استفاده از نمایشگر آمولد و قابلیت نمایشگر همیشه روشن باعث تاثیر منفی روی باتری خواهد شد، اما خوشبختانه افزوده شدن قابلیت جدید تاثیر زیادی روی عمر باتری نذاشته است.

بررسی می بند 7 ؛ قابلیت‌های ویژه

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 6

همچنین بند متصل شده از مواد TPU ساخته شده و آنتی باکتریال است. به نظر می‌رسد برای تخلیه سریع عرق یا آب مفید باشد. ردیابی سلامت و ردیابی مداوم اکسیژن خون در تمام روز برای می بند 7 در دسترس قرار دارد که می‌تواند هشدارها را در زمان شناسایی سطح پایین اکسیژن خون ارائه کرده و گزارش‌ها را به صورت لحظه‌ای منتشر کند.

می بند 6 از 30 حالت ورزشی پشتیبانی می‌کرد و این در حالی است که می بند 7 می‌تواند حداکثر 120 حالت ورزشی ر ا پشتیبانی کند. فراموش نکنید که ساعت جدید شیائومی بند 7 می‌تواند داده‌های ورزشی شما همانند جذب اکسیژن، تاثیر تمرین، زمان بازیابی و فشار تمرین را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. در صورتی که وارد اپلیکیشن محصول شوید، گزارش کامل را دریافت خواهید کرد. در حقیقت برنامه Mi Health هم اکنون برای گوشی‌های آیفون یا اندروید در دسترس کاربران قرار دارد.

نقد و بررسی می بند 7 مدل NFC - 7

یکی دیگر از موفقیت‌های این محصول را باید در موقعیت‌یابی آن دانست. می بند 7 مجهز به تراشه موقعیت‌یابی مستقل بوده که می‌تواند عملکرد خوبی را در موقعیت‌های گوناگون ارائه کند. هم اکنون شما می‌توانید بدون فعال کردن GPS گوشی از موقعیت‌یابی می بند 7 استفاده کنید.

جمع‌بندی

در حالت کلی باید گفت شیائومی بند 7 حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و کسانی که قصد دارند از یک محصول باکیفیت در زمینه فعالیت‌های ورزشی استفاده کنند، بدون تردید می بند 7 می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

علاقه‌مند به دنیای فناوری با بیشتر از 8 سال سابقه؛ کارشناس تولید محتوا و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار این وب سایت تاسیس شده تا نگاه تازه‌ای به دنیای گوشی‌های موبایل و دنیای یادگیری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.