هزینه تیک آبی در توییتر - 1

هزینه تیک آبی در توییتر در دوران ایلان ماسک تغییر جدی پیدا خواهد کرد. به نظر می‌رسد ایلان قصد دارد هزینه تیک آبی در توییتر را 20 دلار کند.

ظاهرا توییتر در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک طرح پولی برای تایید کاربران یا همان تیک آبی توییتر است. زمانی که ایلان ماسک با سینک توالت وارد توییتر شد، باید حدس می‌زدیم که یک دگرگونی متفاوت‌تر با چیزهای گذشته را در توییتر مشاهده خواهیم کرد.

اینطور که پیداست، ایلان ماسک برای افزایش درآمدزایی این شبکه اجتماعی دستور داده است کسانی که قصد دارند تیک آبی را در حساب کاربری خود داشته باشند، باید ماهیانه 20 دلار پرداخت کنند. از دیگر اقدام‌های ایلان ماسک می‌توان به اخراج مدیران ارشد توییتر اشاره کرد.

هزینه تیک آبی در توییتر اعلام شد ؛ ماهیانه 20 دلار ناقابل !

کاربرانی که در گذشته تایید شده‌اند باید در مدت زمان 90 روز اشتراک را تهیه کنند، در غیر این صورت تیک آبی را از دست خواهند داد. چند روز قبل به کارمندان توییتر اعلام شد که باید تا تاریخ 7 نوامبر 2022 میلادی، سرویس جدید و قابلیت‌های مدنظر را فراهم کنند و در غیر این صورت، اخراج خواهند شد.

توییتر با مدیریت جدید خود شرایط خاص را به میان آورده و گویا به زودی پایان نخواهد یافت. اشتراک‌های اعلام شده می‌توانند 50 درصد از درآمد این شبکه اجتماعی را تامین کنند. او می‌خواهد روش اعتبارسنجی حساب‌ها و مدیریت ربات‌ها را تغییر دهد. اینطور که پیداست، اقدام‌های زیادی توسط ایلان ماسک اعمال خواهد شد و باید دید که دقیقا چه اتفاقاتی را شاهد خواهیم بود.

مطالب پیشنهادی:

مقایسه ردمی نوت 12 با ردمی نوت 12 پرو و ردمی نوت 12 پرو پلاس

هواوی میت 50 پرو با قیمت 1199 یورو در اروپا عرضه شد

احتمالا شیائومی 13 لایت همان Civi 2 خواهد بود

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

علاقه‌مند به دنیای فناوری با بیشتر از 8 سال سابقه؛ کارشناس تولید محتوا و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار این وب سایت تاسیس شده تا نگاه تازه‌ای به دنیای گوشی‌های موبایل و دنیای یادگیری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *