دستگاه پخت و پز هوشمند MIJIA با قابلیت خود تمیز شونده معرفی شد. این محصول کاربردی به زودی وارد بازار می‌شود.

شیائومی از جدیدترین محصول خود با برند MIJIA رونمایی کرد. دستگاه جدید محیط آشپزخانه MIJIA یک آبمیوه گیری هوشمند است که قابلیت خود تمیزشونده دارد. این دستگاه قابلیت‌های پخت و پز را هم ارائه می‌کند. دستگاه پخت و پز می‌تواند به صورت یکپارچه کارهای مختلف را انجام دهد و در نهایت خود را تمیز کند. هنگامی که فنجان را پس از پخت و پز تعویض کنید، کار تمیز شدن آغاز می‌شود. شما می‌توانید برای تهیه نوشیدنی گرم یا وعده‌های غذایی سریع خود از دستگاه پخت و پز هوشمند MIJIA استفاده کنید.

دستگاه پخت و پز هوشمند MIJIA - 1

قابلیت خود تمیزشونده بعد از تولید نوشیدنی MIJIA از فناوری تمیز کردن سه گانه تیغه‌ها پشتیبانی می‌کند؛ این کار باعث می‌شود آب به تمام بخش‌ها وارد شود و تمیزی قابل قبول به دست آید.

دستگاه پخت و پز هوشمند MIJIA - 2

دنده‌های قابل کنترل با 9 سرعت مختلف وجود دارد که کاربر می‌تواند آن را فعال‌سازی کرده و مورد استفاده قرار دهد. مخزن آب 4 لیتری دستگاه پخت و پز MIJIA می‌تواند برای تهیه آبمیوه و شست و و کاربرد داشته باشد. یکی دیگر از مزایای این محصول را می‌توان گرم نگه داشتن آب عنوان کرد؛ شما می‌توانید روی گرم نگه داشتن آب برای مدت زمان 4 ساعت حساب کنید.

دستگاه پخت و پز هوشمند MIJIA - 3

هنگامی که با برنامه MIJIA متصل شوید، کاربران می‌توانند بیشتر از 50 دستور آشپزی را که قابلیت استفاده دارد، مشاهده کنند. این دستگاه با قیمت 153 دلار به فروش خواهد رسید. شما می‌توانید از این محصول برای تهیه آبمیوه، غذاهایی همانند انواع سوپ استفاده کنید. بدون تردید این غذاساز هوشمند می‌تواند برای زمان‌هایی که کاربران وقت زیادی به منظور تهیه غذا ندارند، کاربرد زیادی داشته باشد.

مطالب پیشنهادی:

نقد و بررسی گلکسی واچ 5 (Samsung Galaxy Watch 5)

نقد و بررسی شیائومی 12 تی ؛ با Xiaomi 12T آشنا شوید

آموزش گام به گام ریست فکتوری A13 + هارد ریست

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

علاقه‌مند به دنیای فناوری با بیشتر از 8 سال سابقه؛ کارشناس تولید محتوا و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار این وب سایت تاسیس شده تا نگاه تازه‌ای به دنیای گوشی‌های موبایل و دنیای یادگیری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *