آموزش نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر + تصاویر گام به گام

اگر قصد دارید نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر را تجربه کنید، با آموزش نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر با تصاویر گام به گام، همراه شما هستیم.

در صورتی که چند ساعت در طول روز از کامپیوتر استفاده می‌کنید، امکان دارد احساس کنید که لازم است پیام های اندروید را در کامپیوتر مشاهده کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توان نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر مبتنی بر ویندوز 10 را رقم زد.

نکته: برای انجام این کار، یک برنامه رسمی مایکروسافت با نام Your Phone نیاز خواهید داشت. معمولا این برنامه به صورت پیش فرض در ویندوز 10 وجود دارد.

در ادامه کار باید برنامه Your Phone را تنظیم کنید. گوشی اندروید و رایانه‌های شخصی ویندوز را به هم متصل کنید. پس از اتمام مراحل نصب اولیه، می‌توانید همگام‌سازی را انجام دهید. در ابتدا باید به برنامه گوشی خود اجازه دهید تا اعلان‌های اندروید را مشاهده کند.

برای انجام این کار، باید برنامه Your Phone را در کامپیوتر مبتنی بر ویندوز 10 باز کنید، سپس روی گزینه نوتیفیکیشن کلیک کرده و در ادامه گزینه Open Settings on Phone را انتخاب کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 1

برای همگام‌سازی تنظیمات نوتیفیکیشن، کافی‌ست روی گزینه باز کردن (Open) نمایش داده شده در دستگاه اندروید، ضربه بزنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 2

تنظیمات دسترسی به اعلان (Notification Access) باز خواهد شد. بخش Your Phone Companion را در لیست پیدا کرده و مطمئن شوید که گزینه Allow Notification Access را فعال‌سازی کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 3

برنامه Your Phone Companion می‌تواند اعلان‌های اندروید را با برنامه Your Phone در رایانه شخصی ویندوز، همگام‌سازی کند. شما با چند روش می‌توانید از این ویژگی‌ها، بیشترین استفاده را کنید.

نوتیفیکیشن‌ها میان دستگاه‌ها، همگام‌سازی می‌شوند؛ این بدان معناست که با کلیک کردن روی X، اعلانی را از رایانه پاک کنید، خواهید دید که اعلان از گوشی هم پاک خواهد شد.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 4

همچنین می‌توانید از اعلان‌های ظاهر شده در اندروید هم متوجه شرایط شوید و به آن‌ها مستقیما از رایانه پاسخ دهید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 5

یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهید، سفارشی‌سازی اعلان‌هایی است که در رایانه شخصی خود مشاهده می‌کنید. برای انجام این کار، باید روی سفارشی‌سازی (Customize) در برگه نوتیفیکیشن‌ها کلیک کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 6

یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهید، مربوط به بخش زیر است:

نمایش در برنامه Your Phone: این کار موجب روشن شدن همگام‌سازی اعلان‌ها خواهد شد و گزینه مربوطه را هم فعال حفظ خواهد کرد.

نمایش بنرهای نوتیفیکیشن: اعلان‌ها در پنجره‌های پاپ آپ گوشه صفحه نمایش، ظاهر می‌شود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت، باید بنرهای نوتیفیکیشن را در ویندوز، فعال کنید. برای انجام این کار، می‌توانید روی گزینه Turn On App Notification Banners in Windows Settings، کلیک کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 7

در گام بعد می‌توانید تصمیم‌گیری کنید که کدام یک از اعلان‌های برنامه اندروید در ویندوز ظاهر می‌شوند. در ادامه روی گزینه نمایش همه (Show All) کلیک کنید و هر کدام را که نمی‌خواهید، خاموش کنید. این نوتیفیکیشن‌ها در دستگاه اندروید شما نشان داده خواهند شد.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 8

در نهایت می‌توانید روش نمایش بنر و اعلان‌ها را هم سفارشی‌سازی کنید. برای باز کردن گزینه‌های نمایش، روی منوی کشویی کلیک کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 9

در قسمت بنر، می‌توانید کلیه محتواهای اعلان را مخفی نگه دارید. فقط فرستنده را نمایش دهید یا پیش نمایش کامل را انتخاب کنید.

نمایش پیام های اندروید در کامپیوتر - 10

همه چیز آماده است تا اعلان‌های اندروید خود را در رایانه ویندوز 10، دریافت کنید. در صورتی که در طول روز، استفاده زیادی از کامپیوتر دارید، این کار می‌تواند برای صرفه‌جویی در وقت، بسیار مناسب باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

علاقه‌مند به دنیای فناوری با بیشتر از 8 سال سابقه؛ کارشناس تولید محتوا و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار این وب سایت تاسیس شده تا نگاه تازه‌ای به دنیای گوشی‌های موبایل و دنیای یادگیری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *