آموزش ساده وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل

آیا سامسونگ واچ (Samsung Galaxy Watch) خریداری کرده‌اید؟ در این مقاله روش وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل را آموزش خواهیم داد.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل جدید ، ممکن است کمی آزاردهنده باشد. متاسفانه انجام این کار به سادگی لمس چند گزینه نیست. ما در ای بخش سعی کرده‌ایم تا روش ساده وصل کردن گلکسی واچ به گوشی موبایل را آموزش دهیم.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل

فرایند انجام این کار از طریق سامسونگ گلکسی واچ انجام می‌شود. در ابتدای کار، کلید پاور را فشار دهید تا گالری برنامه باز شود، سپس روی بخش تنظیمات که نماد آن هم چرخ دنده است، ضربه بزنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 1

در بخش تنظیمات به سمت پایین رفته و روی گزینه اتصال به تلفن جدید (Connect to a New Phone) ضربه بزنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 2

در صفحه بعدی از شما درخواست می‌شود که از اطلاعات خود، پشتیبان تهیه کنید. ما به شدت توصیه می‌کنیم تا این کار را انجام دهید تا این جابه‌جایی به سادگی انجام شود. شما باید روی گزینه تهیه پشتیبان از اطلاعات (BackUp Data) ضربه بزنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 3

این برنامه Galaxy Wearable را روی گوشی قدیمی شما راه‌اندازی کرده و تنظیمات پشتیبان را باز می‌کند. شما باید گزینه BackUp Data را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 4

پس از انجام آماده‌سازی، لیستی از مواردی که می‌توانید از آن‌ها پشتیبان تهیه کنید را مشاهده خواهید کرد. دسته‌هایی که می‌خواهید را ذخیره‌سازی کرده و سپس روی گزینه تهیه پشتیبان (BackUp) ضربه بزنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 5

هنگامی که کار شما تمام شد، می‌توانید روی گزینه Done ضربه بزنید. هم اکنون به ساعت خود بازگشته و مجددا وارد صفحه اتصال به گوشی جدید (Connect to a New Phone) شوید. در ادامه روی گزینه Continue ضربه بزنید. با انتخاب این گزینه، خواهید دید که تمام اطلاعات موجود روی دستگاه حذف خواهد شد.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 6

پس از آن که مجددا ساعت راه‌اندازی شود، ریبوت خواهد شد. هم اکنون می‌توانید به گوشی جدید خود نگاه کنید. برنامه Galaxy Wearable را باز کرده و دستگاه خود را از لیست، انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 7

با انجام این کار، خواهید دید که دستگاه نام سامسونگ واچ را جستجو خواهد کرد. در ادامه نام ساعت هوشمند خود را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 8

شما باید برای اتصال به ساعت خود روی صفحه، ضربه زده و از برنامه Wearable هم گزینه جفت کردن (Pair) را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 9

شما انیمیشن مربوط به پایان جفت‌سازی را در برنامه موردنظر مشاهده خواهید کرد. پس از اتمام کار، عبارت Watch Paired را مشاهده خواهید کرد و برای تایید آن، لازم است گزینه تایید (Agree) را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 10

در مرحله بعد، باید پلاگین مناسب را به سامسونگ واچ پیوند دهید. برای ادامه فرایند، کافی‌ست گزینه تایید (Ok) را انتخاب کرده تا پیام پاپ آپ موردنظر نمایش داده شود.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 11

هر کدام از گزینه‌های نمایش داده شده در این صفحه را انتخاب کنید یا روی گزینه رد کردن (Skip) ضربه بزنید. در صورتی که این انتخاب را انجام دادید، گزینه بعدی (Next) را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 12

از شما درخواست می‌شود به سیستم حساب سامسونگ خود وارد شوید. برای دسترسی به نسخه پشتیبانی که قبلا تهیه شده است، باید این کار را انجام دهید. در ادامه روی گزینه ورود به سیستم (Sign In) را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 13

مراحل بعدی را برای وارد کردن نام کاربری و پسورد حساب کاربری سامسونگ، وارد کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 14

اکنون این برنامه از شما سوالاتی را پیرامون تهیه نسخه پشتیبان، مطرح خواهد کرد. گزینه Check for BackUp را انتخاب کرده و سپس گزینه ادامه کار (Next) را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 15

تمام مواردی را که تمایل به بازیابی دارید، انتخاب کرده و گزینه Restore را انتخاب کنید.

وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل - 16

موفق شدید! شما هم اکنون توانستید وصل کردن سامسونگ واچ به گوشی موبایل را انجام دهید.

هدف ما از ارائه این آموزش کوتاه در وب سایت گوشی ریویو، حل کردن مشکل تعدادی از کاربران بود که به تازگی ساعت هوشمند سامسونگ را خریداری کرده‌اند، اما در متصل کردن آن به گوشی موبایل با مشکل مواجه بودند. امیدواریم توانسته باشیم گام مفیدی برای رفع مشکل این گروه از کاربران ساعت‌های هوشمند سامسونگ، برداشته باشیم.

مطالب پیشنهادی:

6 روش بازیابی اطلاعات از حافظه خراب ؛ میکرو اس دی و فلش مموری

4 روش کاربردی برای تشخیص شارژر تقلبی از شارژر اصلی

بررسی آیفون 12 مینی (iPhone 12 mini) ؛ گوشی نسبتا ارزان آیفون 2020

11 روش پاکسازی ویندوز کامپیوتر برای افزایش سرعت سیستم

نقد و بررسی سامسونگ M21s ؛ دوربین و پردازنده قوی در Samsung M21s

علاقه‌مند به دنیای فناوری با بیشتر از 8 سال سابقه؛ کارشناس تولید محتوا و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار این وب سایت تاسیس شده تا نگاه تازه‌ای به دنیای گوشی‌های موبایل و دنیای یادگیری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *